Ortak ilgi alanları olan ve benzer hayat görüşü paylaşan kişilerin kaliteli sohbet edebileceğini düşünüyoruz. Benzer şekilde, bazı ziyaretçimiz yalnızca kedileriyle uyumlu gördükleri cinsel yönelimdeki kişilerle sohbet etmek istemekte. Bu konuda seçimi değerli ziyaretçilerimize bıraktık.

Sitemizde iki farklı Sohbet Odası kategorisi bulunmaktadır. Bunlardan ilki cinsel yönelimlere göre oluşturulmuş olup ikinci grup ise ilgi alanları baz alınarak kullanıma sunulmuştır.

Tüm ziyaretçilerimiz dilediği sohbet odasına giriş yapabilmekte olup bu alanlar yönlendirme amacıyla oluşturulmuştur. Ziyaretçiler diledikleri takdirde diğer ziyaretçilere özel mesaj (ÖM / PM) gönderebilmektedir.

Tekrar etme ihtiyacı duyduk: saygı çerçevesi dışında davranan kişileri Facebook Sayfamız veya sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Mobil Gay Sohbet Kanalları

Sitemizde kullandığımız sohbet yazılımı mobil cihazlarınızla tam uyumludur. Dolayısıyla dilediğiniz kanalı dilediğiniz cihazdan kullanmanız mümkündür. Hoschat.Net’i kullanmak için tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı.

İster tabletiniz ister cep telefonunuzdan diğer ziyaretçilerle iletişim kurabilir, hayatınıza renk katabilirsiniz. Uyumluluk anlamında bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Mobil uyumlulukla ilgili iletişim sayfamız üzerinden geribildirim yapabilirsiniz.

Keyifli bir sohbet yaşamanız dileğiyle!
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?